Stowarzyszenie Ekspertów
Bezpieczeństwa
Rzeczypospolitej Polskiej

TWOJE BEZPIECZEŃSTWO NASZYM ZADANIEM

Debata: Bezpieczna Firma – Nowoczesne Technologie na targach SECUREX 2022

Już w najbliższy poniedziałek spotykamy się na Międzynarodowych Targach Zabezpieczeń Securex. 
W imieniu organizatorów – Stowarzyszenia Ekspertów Bezpieczeństwa RP, Polskiego Forum Biznesu i Grupy MTP zapraszamy na debatę ekspercką pt. „Bezpieczna Firma – Nowoczesne Technologie”.

Podczas panelu  będziemy dyskutować z ekspertami branżowymi o najbardziej interesujących trendach i rozwiązaniach technologicznych wspierających bezpieczeństwo przedsiębiorstw oraz nowych wyzwaniach jakie stawia przed biznesem w tym kontekście nowa sytuacja geopolityczna.


W debacie biorą udział:

  1. Paweł Smykliński

Dyrektor departamentu innowacji w Stowarzyszeniu Ekspertów Bezpieczeństwa Rzeczpospolitej Polskiej oraz Prezes GMP Defence. Absolwent podyplomowych studiów w zakresie “Project Management Institute PMI” Akademi Leona Koźmińskiego. Doradca oraz ekspert w zakresie innowacyjnych systemów bezpieczeństwa przestrzeni naziemnej i powietrznej. Producent
i pomysłodawca innowacyjnego systemu rozpoznania taktycznego “OSA”.

  1. Krzysztof Ratajczak

Dyrektor Segmentu Alarmów i Monitoringu

Od początku swojej kariery związany z branżą zabezpieczeń. Od kilku lat specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach systemów alarmowych oraz monitoringu- zarówno w obszarze rozwoju samego produktu jak i doradztwa technicznego. Posiada doświadczenie zawodowe związane z realizacją dużych projektów zabezpieczeń między innymi dla Hotelu OVO Hilton Wrocław. Obecnie w firmie Grodno pełni funkcję dyrektora segmentu alarmów i monitoringu będąc odpowiedzialnym za rozwój
i kompleksowość rozwiązań. Klientów biznesowych wspiera szczególnie w doborze dedykowanych rozwiązań dla zabezpieczeń farm fotowoltaicznych.

  1. Sebastian Koć

Dyrektor ds. Automatyki Budynkowej

Specjalista w zakresie kontroli wjazdu i przejścia, związany z zagadnieniem od przeszło dekady. W GRODNO SA zatrudniony
w 2017 na stanowisku Dyrektora segmentu Automatyki Budynkowej gdzie jest odpowiedzialny za rozwój sprzedaży w powierzonym segmencie GK GRODNO. 

  1. Grzegorz Grabowski

Technical Sales Support Manager, Siemens SI BP FSS

Z firmą Siemens związany od 14 lat. Karierę rozpoczął na stanowisku inżyniera serwisu w dziale Building Technologies, gdzie przez ponad 7 lat wspierał klientów w zakresie systemów bezpieczeństwa i automatyki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dziale serwisu zna produkty i rozwiązania Siemens od podszewki.Aktualnie jako Kierownik zespołu wsparcia technicznego, dzięki dużemu doświadczeniu zdobytemu na obiektach i znajomości branży bezpieczeństwa pożarowego, doskonale rozumie potrzeby klientów i zawsze potrafi dopasować odpowiednie rozwiązania. W codziennej pracy kieruje się maksymą „znajduję rozwiązania a nie szukam problemów”. Głównym obszarem odpowiedzialności są systemy bezpieczeństwa pożarowego i systemy integrujące.

  1. Mariusz Skotnicki

Absolwent Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na Wydziale Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki, kierunek Elektrotechnika. Z systemami i oprawami oświetlenia awaryjnego firmy CEAG związany od 2007 r. W firmie Eaton zatrudniony od 2016 roku jako Manager ds. Aplikacji Produktowych odpowiedzialny za kompleksową ofertę oświetlenia awaryjnego. Zapewnia wsparcie sprzedaży na terenie całej Polski, prowadzi szkolenia techniczne, wdraża nowe produkty na rynek polski, a także współpracuje z działem marketingu w zakresie swoich produktów. Dba o współpracę z biurami projektowymi oraz autoryzowanymi partnerami oświetlenia awaryjnego. Uczestniczył w realizacji m.in. takich inwestycji jak: Stadion Narodowy
w Warszawie, Galeria Bałtycka w Gdańsku, Kaskada w Szczecinie, Galeria Krakowska, Galeria Bonarka Kraków,
Euroglas w Ujazdowie, Synthos w Oświęcimiu i Anwil we Włocławku.

Debatę poprowadzi

  1. Mateusz Kalbarczyk

Dyrektor ds. Operacyjnych w firmie Blackthorn i powiązanym z nią portalu Bezpieczeństwo i Strategia. Blackthorn świadczy usługi z zakresu Business Intelligence i Corporate Security. Spółka zrzesza weteranów jednostek specjalnych, służb specjalnych i CBŚP, a także analityków i ekspertów, których zadaniem jest pomoc firmom w rozwiązywaniu złożonych problemów związanych z bezpieczeństwem i zarządzaniem ryzykiem. Mateusz odpowiada za utrzymywanie relacji z klientami, nadzór nad realizowanymi przez Blackthorn projektami i techniczne aspekty funkcjonowania serwisu BiS. Prywatnie pasjonat strzelectwa i broni. 

Start o 13.00 się w Pawilonie 5, MTP, Głogowska 14 Poznań. 

https://securex.pl/pl/program-wydarzen/

Patronat medialny: Bezpieczeństwo i Strategia