Stowarzyszenie Ekspertów
Bezpieczeństwa
Rzeczypospolitej Polskiej

TWOJE BEZPIECZEŃSTWO NASZYM ZADANIEM

Działania Specjalne w Aspekcie Bezpieczeństwa Narodowego – Snajper 2017

To już czwarta edycja, cieszącej się ogromnym zainteresowaniem konferencji. Wzorem lat ubiegłych i tym razem wydarzenie było skierowane do czynnych operatorów służb specjalnych, a w szczególności strzelców wyborowych oraz aktywnych instruktorów strzelectwa w ramach służb specjalnych.

Głównym celem konferencji była prezentacja najnowszych osiągnięć naukowych i rozwiązań technologicznych mających wpływ na prowadzenie współczesnych działań specjalnych. W tym roku skupiono się m. in. na problematyce związanej z produkcją amunicji oraz wyzwaniami strzelectwa długodystansowego i oddawaniu strzałów pod kątem. W ramach prezentacji na strzelnicy długodystansowej, uczestnicy zapoznali się z ofertą firm wdrażających najnowsze technologie związane z tematyką działań specjalnych, m. in. Hornady, Leupold&Stevens, Oakwood Controls, Wilcox Industries. Istotnym elementem konferencji była możliwość wymiany poglądów i doświadczeń jej uczestników.

Konferencja „Snajper” łączy świat nauki i przemysłu ze światem praktycznych działań operacyjnych. Na program konferencji składają się panele naukowe, których autorami są eksperci z Polski, krajów europejskich oraz USA.

Z dużą satysfakcją odnotowujemy iż konferencja „Snajper” staje się marką samą w sobie, zajmującą istotną pozycję w kalendarzu wydarzeń pro obronnych.

[Best_Wordpress_Gallery id=”2″ gal_title=”Snajper 2017″]